Za nami czwarta konferencja Strefa Zero organizowana przez zaprzyjaźnioną wspólnotę Metanoia z Sosnowca. To był niesamowity, pełen Bożej obecności czas. Wspaniałe uwielbienie z mocą, inspirujące nauczania, zmuszające do zmiany myślenia na wzór tego, co mówi Słowo, domowa atmosfera, głębokie rozmowy i przełomowe modlitwy!

O tym, że jesteśmy „Powołani do zwycięstwa” mówili Ulf Ekman z Upsalli w Szwecji, bp Grzegorz Ryś, Krzysztof Demczuk prowadzący wspólnotę Metanoia oraz Michał Jeleń, prowadzący naszą wspólnotę, pastorzy Tomasz Kmiecik i Wojciech Gajewski oraz o. Bogdan Kocańda.

Przechodźcie, przechodźcie przez bramy! Otwórzcie drogę ludowi! Wyrównajcie, wyrównajcie gościniec, uprzątnijcie kamienie! Podnieście znak dla narodów! Oto co Pan obwieszcza wszystkim krańcom ziemi: Mówcie do Córy Syjońskiej: Oto twój Zbawca przychodzi. Oto Jego nagroda z Nim idzie i zapłata Jego przed Nim. Nazywać ich będą „Ludem Świętym”, „Odkupionymi przez Pana”. A tobie dadzą miano: „Poszukiwane”, „Miasto nie opuszczone”. Ks. Izajasza 62, 10-12

Skorzystaliśmy z możliwości spędzenia czasu razem i w blisko 30 osób pojechaliśmy, aby usłyszeć na żywo przesłanie o Kościele, przywództwie i jedności. Wierzymy, że to dopiero początek i to, co usłyszeliśmy na konferencji wprowadzimy teraz w życie, abyśmy mogli przynieść Panu owoc!
Zapraszamy na stronę www.strefa-zero.com oraz na stronę wydarzenia na facebooku https://www.facebook.com/events/1568222083464164/ do obejrzenia relacji i nauczań z poprzednich lat. To Słowo, do którego warto wracać!

Categorykonferencja
© 2015 Wspólnota Modlitewno-Ewangelizacyjna Abba
Znajdź nas na: