Marcina Zielińskiego zaprosiliśmy w trakcie cyklu „Przebudzenie jest tutaj”. Było więc o przebudzeniu, które przychodzi do tych, którzy mają głodne serca i głodnego ducha. Marcin dzielił się świadectwami ze swojego życia – o tym, jak się nawrócił i oddał swoje życie Bogu, o tym, że nie ustawał i o tym, jak Bóg zaczął go używać do uzdrawiania ludzi wokół.

„Idźcie i głoście: Bliskie już jest królestwo niebieskie. Uzdrawiajcie chorych, wskrzeszajcie umarłych, oczyszczajcie trędowatych, wypędzajcie złe duchy! Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie!” Mt 10, 7-8

To wezwanie nie tylko do dwunastu apostołów ale do uczniów, czyli tych, którzy zdecydowali się podążać za Jezusem, również dziś. To nie ma być nasza moc, ale Boża, dostępna dla każdego, kto wierzy!

„Dlatego też Bóg Go nad wszystko wywyższył i darował Mu imię ponad wszelkie imię, aby na imię Jezusa zgięło się każde kolano istot niebieskich i ziemskich i podziemnych. I aby wszelki język wyznał, że Jezus Chrystus jest PANEM – ku chwale Boga Ojca.” Filipian 2, 9-11

Poczuliśmy się zachęceni! W wyniku modlitwy o chorych, przez którą przeprowadził nas Marcin, zostały uzdrowione bark, złamany palec i oko. Bóg działał i dotykał ciał i serc. Z my zamierzamy wprowadzać Jego zmiany w życie. Chwała Panu!

Categorygoście
Write a comment:

You must be logged in to post a comment.

© 2015 Wspólnota Modlitewno-Ewangelizacyjna Abba
Znajdź nas na: