Przygotowujemy się do kursu Alpha, który rusza już 17 stycznia. To będzie czas, żeby usłyszeć Ewangelię i zrozumieć, o co chodzi w chrześcijaństwie. Ale zanim ktoś trafi na kurs, potrzebuje o nim usłyszeć, potrzebuje zobaczyć ludzi, którzy wierzą, że Jezus Chrystus jest Synem Bożym i że można mieć z nim osobistą relację.

Nasz „Gość Niedzielny”, Krzysiek Sowiński ze wspólnoty Głos Pana w Skierniewicach, już w tę niedzielę, 15 stycznia 2017r., będzie się dzielił swoim doświadczeniem głoszenia Ewangelii.

Informacje o Krzyśku można znaleźć na stronie jego wspólnoty glospana.pl

„Jezus zbawił mnie 24 września 2014 roku. Wypełnił puste serce, które łaknęło Jego samego od początku istnienia, nawet nie wiedząc, że to On jest odpowiedzią na to pragnienie. Uwolnił mnie od licznych problemów emocjonalnych, wyrzucił z mego życia uzależnienia i zniewolenia. Od momentu spotkania Zbawiciela najbardziej pragnę nieść Jego miłość tym, którzy najbardziej tego potrzebują – narkomanom, alkoholikom i ludziom odrzuconym przez społeczeństwo, będących na dnie. Jestem wielbicielem słowa pisanego, zabawy nim oraz wszelkich form szerzenia Dobrej Nowiny poprzez muzykę. Lubię uprawiać sport pod każdą postacią i wierzę, że Bóg chce, aby nasze ciała były przez nas samych utrzymywane w dobrej kondycji – w końcu są świątyniami Ducha Świętego! We wspólnocie jestem jednym z Liderów Uwielbienia, zajmuję się również dzieleniem słowem na naszych piątkowych spotkaniach i prowadzeniem ulicznej ewangelizacji w Warszawie.”

Krzysiek pracuje dla Fundacji 24/7 w Warszawie. Mogliście go spotkać na konferencji „Serce Dawida”, gdzie był konfenensjerem i współorganizatorem, lub w Złotych Tarasach, gdzie regularnie spotykają się wierzący aby głosić Ewangelię tym, którzy chcą słuchać, oraz modlić się za chorych. A Bóg współdziała z nimi, uzdrawiając i potężnie dotykając serca.

Do zobaczenia w niedzielę!

© 2015 Wspólnota Modlitewno-Ewangelizacyjna Abba
Znajdź nas na: